Aquapark Aquaworld Budapešť

Aquapark Aquaworld s ubytováním v Aquaworld Resort**** Budapešť (Ramada)

Aquapark Aquaworld Budapešť patří k největším vodním zábavním areálům v Evropě. Jeho spojením s wellness hotelem Aquaworld Resort **** Budapešť (dříve Ramada) vznikl ucelený komplex zábavy a ubytování v nádherném historickém městě na Dunaji. kde můžete strávit příjemnou dovolenou.

Popis aquaparku

Bazény

Hotel Aquaworld Resort**** Budapešť je s aquaparkem Aquaworld Budapešť stavebně propojený a z vašeho pokoje se tam dostanete rovnou v županu. Aquapark Aquaworld Budapešť je monumentální, kopulovitá, prosklená stavba, postavená ve stylu kambodžského chrámu Angkor Vat. Skládá ze 17 bazénů a vířivek, ze kterých je 15 s celoročním provozem. Jedná se o bazén s vodními atrakcemi, bazén s umělým vlnobitím, plavecký bazén, dopadový bazén pro skoky do vody, ve speciálních kurzech se můžete pokusit zvládnout jízdu na surfovém prkně na vlně.

Jestliže se Vám zdá cesta do Budapešti velmi dlouhá, tak můžeme doporučit termální lázně na Slovensku a to Thermal Park Bešeňová - nový název komplexu je Gino Paradise Bešeňová. Zde najdete i termální bazény, relaxační bazény, tobogány a askluzavky pro děti.

Tobogány a skluzavky

Aquapark Aquaworld Budapešť je hlavně centrum vodní zábavy, proto zde nemohou chybět tobogány a skluzavky, kterých je celkem 11. Pro starší (od 140 cm) je zde 6 togogánů v 17m tobogánové věži, cibulový tobogán a divoká řeka. I pro menší děti je určená široká skluzavka, pro nejmenší děti je zde samostatně oddělená Svět dětí. Zde jsou pro nejmenší děti 4 skluzavky, dětský bazén s atrakcemi a velký dětský koutek.

Venkovní areál

Během letní sezony je v provozu venkovní bazén, trampolíny, dětské prolézačky, lanové centrum, různá hřiště. Vše můžete pozorovat z bazénu, nebo si dát thajskou masáž pod širým nebem.

Svět saun

Do orientální atmosféry je laděn Svět saun až pro 200 osob. Najdete zde klasické sauny, infrasaunu, biosaunu, ruskou saunu, ale i Kneippův bazén.

Pokud se rozhodnete strávit svoji dovolenou v Budapešti, tak návštěna aquaparku Aquaworld Budapešť spojená s ubytováním ve wellness hotelu Aquaworld Resort**** Budapešť, vám určitě přinese zábavu, odpočinek i poznávání krásného města.

 

Aquaworld Budapešť IMG_8628Aquaworld Budapešť IMG_8930Aquaworld Budapešť IMG_8622Aquaworld Budapešť IMG_8618Aquaworld Budapešť IMG_8605Aquaworld Budapešť IMG_8616Aquaworld Budapešť IMG_8636Aquaworld Budapešť IMG_8637Aquaworld Budapešť venek IMG_8900Aquaworld Budapešť venek IMG_8670Aquaworld Budapešť venek IMG_8907Aquaworld Budapešť venek IMG_8683Aquaworld Budapešť venek IMG_8677IMG_8939Ramada resort Budapešť IMG_8938

Nezávazný rezervační formulář:* hvězdičkou a tučně jsou zvýrazněné povinné údaje.

Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.